Böngészője elavult!

Frissítse böngészőjét a weboldal megfelelő megtekintéséhez. Böngésző frissítése

×

Tételek a letöltési mappában

A letöltési mappa üres
tétel(ek) a letöltési mappában

!

Elérhetőségek

Belimo

  Rendelés feldolgozása

 
Telefon:
+43 1 749 03 61 10
E-mail:
bestellung@belimo.at

  Foglalkozik

 
Telefon:
+43 1 749 03 61 30
E-mail:
angebot@belimo.at

  Technikai támogatás

 
Telefon:
+43 1 749 03 61 20
E-mail:
technik@belimo.at

  Pénzügyi számvitel

 
Telefon:
+43 1 749 03 61 40
E-mail:
finanz@belimo.at

  BELIMO Automation Handelsgesellschaft m.b.H

 
Ghegastraße 3
1030 Wien
Austria
Telefon:
+43 1 7490361 0
E-mail:
info@belimo.at
Weboldal:
http://www.belimo.at

Menedzsment

Ing.

Dietmar Niederhametner, MBA

Ügyvezető igazgató
Telefon:
+43 1 7490361 15
E-mail:
dietmar.niederhametner@belimo.at

Eveline Riska

Vezetőségi asszisztens
Telefon:
+43 1 7490361 13
E-mail:
eveline.riska@belimo.at

Pénzügy / Könyvelés

Eveline Riska

Pénzügyi/számviteli vezető
Telefon:
+43 1 7490361 13
E-mail:
eveline.riska@belimo.at

Andrea Kuefner

Pénzügy
Telefon:
+43 1 7490361 60
E-mail:
andrea.kuefner@belimo.at

Evelyne Kren

Pénzügy
Telefon:
+43 1 7490361 25
E-mail:
evelyne.kren@belimo.at

Rendelésfeldolgozás / Logisztika

Susanne Schauenstein

Rendelések feldolgozásáért és logisztikáért felelős vezető
Telefon:
+43 1 7490361 12
E-mail:
susanne.schauenstein@belimo.at

Mirjana Vulin

Rendelések feldolgozása
Telefon:
+43 1 7490361 21
E-mail:
mirjana.vulin@belimo.at

Sabine Wagner

Rendelések feldolgozása
Telefon:
+43 1 7490361 36
E-mail:
sabine.wagner@belimo.at

Jozo Brajinovic

Raktárvezető
Telefon:
+43 1 7490361 71
E-mail:
jozo.brajinovic@belimo.at

Asim Ljuca

Raktár, szállítmányozás
Telefon:
+43 1 74906361 31
E-mail:
asim.ljuca@belimo.at

Rocco Zech

Raktár, szállítmányozás
Telefon:
+43 1 7490361 73
E-mail:
rocco.zech@belimo.at

Alfred Schmid

Visszáruk
Telefon:
+43 1 7490361 72
E-mail:
alfred.schmid@belimo.at

Műszaki osztály

Lutz Trübenbach

műszaki részleg vezetője
Telefon:
+43 1 7490361 44
E-mail:
lutz.truebenbach@belimo.at

Ing.

Alexander Schischlik

Műszaki támogatás
Telefon:
+43 1 7490361 23
E-mail:
alexander.schischlik@belimo.at

Ing.

Kevin Lang

Műszaki támogatás
Telefon:
+43 1 7490361 17
E-mail:
kevin.lang@belimo.at

Értékesítés

Jürgen Obmauer, MBA

Értékesítési vezető
Telefon:
+43 664 88296605
E-mail:
juergen.obmauer@belimo.at

DI (FH)

Aleksandar Laketic

OEM üzletágért felelős vezető
Telefon:
+43 664 5336844
E-mail:
aleksandar.laketic@belimo.at

Ing.

Manfred Lukas

Értékesítési terület
Kelet-Tirol, Stájerország, Karintia, Burgenland
Telefon:
+43 664 88667765
E-mail:
manfred.lukas@belimo.at

Ing.

Markus Auer

Értékesítési terület
Felső-Ausztria, Tirol, Vorarlberg, Salzburg
Telefon:
+43 664 5185652
E-mail:
markus.auer@belimo.at

Markus Plasser

Értékesítési terület
Bécs, Alsó-Ausztria, Észak-Burgenland
Telefon:
+43 664 2564332
E-mail:
markus.plasser@belimo.at

DI

Ján Hudačko

Értékesítési terület: Szlovákia
Telefon:
+421 944373240
E-mail:
jan.hudacko@belimo.at

DI

Ferenc Schmidt

Értékesítési terület: Magyarország
Telefon:
+36 703870520
Fax:
+36 (06)23 37 77 30
E-mail:
ferenc.schmidt@belimo.at

Univ. DI

Samo Smid

Értékesítési terület: Szlovénia, Horvátország, Bosznia-Hercegovina
Telefon:
+386 41758963
Fax:
+386 42342761
E-mail:
samo.smid@belimo.at

DI

Branimir Petrovic

Értékesítési terület: Szerbia, Montenegró
Telefon:
+381 63254789
Fax:
+381 113130256
E-mail:
branimir.petrovic@belimo.at

DI

Goran Andreev

Értékesítési terület: Észak-Macedónia
Telefon:
+389 75279389
Fax:
+389 22700939
E-mail:
goran.andreev@belimo.at

Tervezői támogatás / Projektek

DI (FH)

Harald Kreuter

Konzultáció a tervezőirodákkal, Ausztria
Telefon:
+43 664 8585924
E-mail:
harald.kreuter@belimo.at

Értékesítés-támogatás / Marketing

Ing.

Harald Zeiler

Értékesítéstámogatás / Ajánlatok
Telefon:
+43 1 7490361 43
Mobil:
+43 664 8348653
E-mail:
harald.zeiler@belimo.at

Franz Feilhauer

Értékesítéstámogatás / Ajánlatok
Telefon:
+43 1 7490361 24
E-mail:
franz.feilhauer@belimo.at

Ing.

Katharina Dejl

Marketing
Telefon:
+43 1 7490361 19
E-mail:
katharina.dejl@belimo.at

Stefano Mahlberg

Műszaki értékesítéstámogatás
Telefon:
+43 1 7490361 34
E-mail:
stefano.mahlberg@belimo.at